Vodič autobusu vysadil deti priamo pred dverami ich domu, a to bol dôvod na jeho prepustenie. Aby sme pochopili, prečo bol tento vodič autobusu prepustený, musíme sa najprv pozrieť na to, čo robil.
Bol večerným/nočným šoférom a deti, väčšinou študentov, vysadil pred ich domami večer a niekedy aj v noci.
Keďže ich vysadzoval v takú neskorú hodinu, rozhodol sa, že bude lepšie, keď ich vysadí pred ich domovmi.
Prečo? Chcel ich chrániť, najmä v týchto časoch, pretože nechcel riskovať, že sa deti v tme zrania alebo sa im stane niečo ešte horšie.
Znie to ako rozumná vec, ale to, čo urobil, bolo v rozpore s pravidlami.
Keď sa to dozvedela jeho autobusová spoločnosť „Europ Voyages“, okamžite ho vyhodili. Jeho manažér povedal, že je neprijateľné robiť takéto „divoké“ zastávky a nedržať sa plánovanej trasy.

„Nerešpektoval svoju podriadenosť.“ to bol ďalší dôvod na jeho prepustenie.
„Moja dcéra musí niekedy prejsť viac ako 650 metrov po obecnej ceste potme bez chodníka.“ povedala vďačná Christelle. „To, čo robil tento vodič nielen pre moju dcéru, ale aj pre ostatné deti, je úžasné. „
Vodič určite konal z dobrého srdca, ale jeho manažér má tiež pravdu, že nedodržal predpisy.
Čo si o tom myslíte vy? Zaslúžil si vodič výpoveď? Podeľte sa o svoj názor v komentároch!
Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.
Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!